AR 2017/Staff: Difference between revisions
From Future Worlds Center Wiki
Jump to navigationJump to search
(→Staff) |
(→Staff) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| [[Isaac Pyrillis]] | | [[Isaac Pyrillis]] | ||
| Financial Director | |||
|- | |||
| [[Stella Philippou]] | |||
| Financial Director | | Financial Director | ||
|- | |- |