1,427
edits
Chrystalla (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|{{#ev:youtube|VzYdNavua88&feature=|400|CyBC Imaste edo}} | |{{#ev:youtube|VzYdNavua88&feature=|400|CyBC Imaste edo}} | ||
|} | |||
{|border="0" cellpadding="5" cellspacing="0" align="left" | |||
|- | |||
! scope="col" style="background:#efefef;" align="left"| Participants | |||
|- | |||
|Elina Antoniou | |||
|- | |||
|[[Katerina Fotiou]] | |||
|- | |||
|Romina Matei | |||
|- | |||
|Constantinos Anastasiou | |||
|- | |||
|Maria Photiou | |||
|- | |||
|[[Andreas Drakos]] | |||
|- | |||
|[[Andreas Andreou]] | |||
|- | |||
|[[Elia Petridou]] | |||
|- | |||
|Jonathan Jelves | |||
|- | |||
|[[Eleni Michail]] | |||
|- | |||
|Tania Berman | |||
|- | |||
|[[Afonso Ferreira]] | |||
|- | |||
|[[Charalambos Solonos]] | |||
|- | |||
|Maria Christodoulou | |||
|- | |||
|Demos Demosthenous | |||
|- | |||
|Kemal Degirmencioglu | |||
|- | |||
|Nicole Zwaaneveld | |||
|- | |||
|[[Maria Kakoulaki]] | |||
|- | |||
|[[Zoe Apostolidou]] | |||
|- | |||
|[[Danae Psilla]] | |||
|- | |||
|Jurriën Stutterheim | |||
|- | |||
|Romina Matei | |||
|} | |} | ||
Line 60: | Line 110: | ||
[[Category:Projects with SDD]] | [[Category:Projects with SDD]] | ||
[[Category:FWC Presidency Activities]] | [[Category:FWC Presidency Activities]] | ||
edits