AR 2017/Staff: Difference between revisions
From Future Worlds Center Wiki
Jump to navigationJump to search
(→Staff) |
(→Staff) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
| Project Coordinator | | Project Coordinator | ||
|- | |- | ||
| [[Helene Josephides]] | |||
| Project Coordinator | |||
|- | |||
| [[Tonia Loizidou]] | | [[Tonia Loizidou]] | ||
| Psychologist | | Psychologist | ||
Line 88: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| [[Ngam Leslie Timngum]] | | [[Ngam Leslie Timngum]] | ||
| | | IT officer | ||
|- | |- | ||
| [[Andreas Andreou]] | | [[Andreas Andreou]] |