101
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
File:Staff in Nairobi.JPG | File:Staff in Nairobi.JPG | ||
</gallery> | </gallery> | ||
==Participants== | ==Participants== | ||
Line 65: | Line 68: | ||
! scope="col" style="background:#efefef;" align="left"| Name | ! scope="col" style="background:#efefef;" align="left"| Name | ||
! scope="col" style="background:#efefef;" align="right"| Country | ! scope="col" style="background:#efefef;" align="right"| Country | ||
|- | |||
|Abdulkarim Taraja | |||
|Kenya | |||
| | |||
|Abel Mavura | |||
|Zimbabwe | |||
|- | |||
|Abiba Abdallah | |||
|Ghana | |||
|- | |||
|Apollo Murigi | |||
|Kenya | |||
|- | |||
|Appiah Evelyn Opoku | |||
|Ghana | |||
|- | |||
|Bill Graham Osei Akomea | |||
|Ghana | |||
|- | |||
|Daniel Ehagi | |||
|Kenya | |||
|- | |||
|Eleanor Opiyo | |||
|Kenya | |||
|- | |||
|Georgina Mabezere | |||
|Zambia | |||
|- | |||
|Gideon Ayodo | |||
|Kenya | |||
|- | |||
|James Gondwe | |||
|Malawi | |||
|- | |||
|Jedidah Millapo | |||
|Zambia | |||
|- | |||
|John Oyaro | |||
|Kenya | |||
|- | |||
|Melvis Lu-uh Kimbi | |||
|Cameroon | |||
|- | |||
|Paul Kasoma | |||
|Uganda | |||
|- | |||
|Rahab Wairimu | |||
|Kenya | |||
|} |
edits