680
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 379: | Line 379: | ||
| | | | ||
|15,400 | |15,400 | ||
| | |||
|- | |||
|2007 | |||
|Lifelong Learning Programme (LLP), GRUNDTVIG | |||
|SteLLLa | |||
|SteLLLa | |||
| | |||
|6,000 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 432: | Line 440: | ||
| | | | ||
|124,500 | |124,500 | ||
|- | |- | ||
|2008 | |2008 |
edits