578
edits
No edit summary |
Jordankent (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 61: | Line 61: | ||
==Participants== | ==Participants== | ||
{|border="2" cellpadding="5" cellspacing="0" align="left" | |||
|- | |||
! scope="col" style="background:#efefef;" align="left"| Name | |||
! scope="col" style="background:#efefef;" align="left"| Country | |||
|- | |||
|[[Agnija Kazuša]] | |||
|Latvia | |||
|- | |||
|[[Aida Bruni]] | |||
|Italy | |||
|- | |||
|[[Aleksandra Ignatoski]] | |||
|Croatia | |||
|- | |||
|[[Anastasiia Klymentenko]] | |||
|Ukraine | |||
|- | |||
|[[Anna Routova]] | |||
|Czech Republic | |||
|- | |||
|[[Fofana O.Kerfala]] | |||
|France | |||
|- | |||
|[[Ion Muschei]] | |||
|Romania | |||
|- | |||
|[[Jagoda Banach]] | |||
|Poland | |||
|- | |||
|[[Jakub Gornicki]] | |||
|Poland | |||
|- | |||
|[[Joanna Annion]] | |||
|Estonia | |||
|- | |||
|[[Matus balaz]] | |||
|Chech Republic | |||
|- | |||
|[[Nikitas Mahmudis]] | |||
|Greece | |||
|- | |||
|[[Nikola Kostić]] | |||
|Serbia | |||
|- | |||
|[[Nikola Pribisova]] | |||
|Slovakia | |||
|- | |||
|[[Nuri Silay]] | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Stepan Kment]] | |||
|Czech Republic | |||
|- | |||
|[[Viktoria Pomazova]] | |||
|Ukraine | |||
|- | |||
|[[Vilma Qerama]] | |||
|Albania | |||
|- | |||
|[[Vincent Chauvet]] | |||
|France | |||
|- | |||
|[[Xhoni Gero]] | |||
|Albania | |||
|} | |||
Line 102: | Line 166: | ||
[[Category:Reinventing Democracy SDDPs]] | |||
==Final Report== | |||
*[http://reinventdemocracy.info/w/images/9/9e/RD_Europe_Initiative_Report_2018HIHGRES_copy.pdf Download Report] | |||
[[Category:Reinventing Democracy SDDPs]][[Category: Projects with SDD]] |
edits