4,970
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 146: | Line 146: | ||
|Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά του ιδανικού σχολείου που αξιοποιεί τα στοιχεία της νέας πολυ-πολιτισμικής Ευρωπαϊκής μας Κύπρου, προς όφελος των παιδιών; | |Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά του ιδανικού σχολείου που αξιοποιεί τα στοιχεία της νέας πολυ-πολιτισμικής Ευρωπαϊκής μας Κύπρου, προς όφελος των παιδιών; | ||
|- | |- | ||
|2007 | |||
|Diagnosis | |||
|Derynia | |||
|Mixture of pupils, teachers, parents | |||
|[[Building a Multi-Ethnic and Multi-National Cyprus to promote European Values and Regional and International Peace]] | |||
|[[Yiannis Laouris]]<br>[[Tonia Loizidou]]<br>[[Kerstin Wittig]] | |||
|Ποιά εμπόδια μας δυσκολεύουν να δημιουργήσουμε το ιδανικό σχολείο μιας πολυπολιτισμικής Ευρωπαϊκής Κύπρου; | |||
|- | |||
|} | |} |