100
edits
Danae Psilla (talk | contribs) No edit summary |
Danae Psilla (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|Cyprus | |Cyprus | ||
|- | |- | ||
[[Akihiro Sando]] | |[[Akihiro Sando]] | ||
|Kwansei Gakuin University | |Kwansei Gakuin University | ||
| | |||
|Japan | |Japan | ||
|- | |- | ||
[[Paul Hays]] | |[[Paul Hays]] | ||
|Kwansei Gakuin University | |Kwansei Gakuin University | ||
| | |||
|Japan | |Japan | ||
|- | |- | ||
[[Amos Dawidowitz]] | |[[Amos Dawidowitz]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Israel | |Israel | ||
|- | |- | ||
[[Issam Saad]] | |[[Issam Saad]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Palestine | |Palestine | ||
|- | |- | ||
[[Aleco Christakis]] | |[[Aleco Christakis]] | ||
|[[Global Agoras]], CNTI/FWC | |[[Global Agoras]], CNTI/FWC | ||
| | | | ||
|USA | |USA | ||
[[Ioanna Tsivacou]] | |- | ||
[[Lawrence Kalogreades]] | |[[Ioanna Tsivacou]] | ||
[[Yiannis Laouris]] | | Greece | ||
[[Elia Petridou]] | |- | ||
|[[Lawrence Kalogreades]] | |||
|CNTI/FWC | |||
|- | |||
|[[Yiannis Laouris]] | |||
|CNTI/FWC | |||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Elia Petridou]] | |||
|CNTI/FWC | |||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |- | ||
|[[Georgia Nathanael]] | |[[Georgia Nathanael]] | ||
Line 80: | Line 94: | ||
|Cyprus | |Cyprus | ||
|- | |- | ||
[[Antonis Loizou]] | |[[Antonis Loizou]] | ||
|CNTI/FWC | |||
| | | | ||
| | |Cyprus | ||
|- | |- | ||
[[Myria Papasofroniou]] | |[[Myria Papasofroniou]] | ||
|Helpline | |||
| | | | ||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Mary Ioannou]] | |||
|Helpline | |Helpline | ||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Margarita Kyprianou]] | |||
|GrantXpert | |||
| | |||
|Cyprus | |Cyprus | ||
|- | |- | ||
[[ | |[[Yiannis Antoniades]] | ||
|Ένωση Δήμων | |||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Daina Miscouri]] | |||
|Κυπριακή Ακαδημία Δημόσιας Διοίκησης | |||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Marios Constantinou]] | |||
|Κυπριακή Ακαδημία Δημόσιας Διοίκησης | |||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Marios Michaelides]] | |||
|Κυπριακή Ακαδημία Δημόσιας Διοίκησης | |||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Myria Koushiappi]] | |||
|Κυπριακή Ακαδημία Δημόσιας Διοίκησης | |||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Vassos Savides]] | |||
|Κυπριακή Ακαδημία Δημόσιας Διοίκησης | |||
| | |||
|Cyprus | |||
|- | |||
|[[Panayiota Charalambous]] | |||
|Κυπριακή Ακαδημία Δημόσιας Διοίκησης | |||
| | | | ||
|Cyprus | |Cyprus | ||
|- | |- | ||
[[ | |[[Michalis Zanos]] | ||
|Αναπτυξιακή Εταιρία Λάρνακας | |||
| | |||
|Cyprus | |||
[[Spyros Elenodorou]], Αναπτυξιακή Εταιρία Λάρνακας Cyprus | [[Spyros Elenodorou]], Αναπτυξιακή Εταιρία Λάρνακας Cyprus | ||
Eleftherios Loizou, Αναπτυξιακή Εταιρία Λάρνακας Cyprus | Eleftherios Loizou, Αναπτυξιακή Εταιρία Λάρνακας Cyprus |
edits